Jelenleg munkatársat keresünk  műszaki értékesítői pozícióba.

Feladatok

- kapumozgató automatikák és kapuvasalok értékesítése

- műszaki szaktanácsadás kivitelező/viszonteladó ügyfelek számára

- automatikák/vezérlések tesztelése, oktatása és szervíz ellátása

- megrendelések feldolgozása (számlázás, összekészítése, csomagolása)

- kapcsolattartás (kis és nagykeresedelmi partnerekkel, futárszolgálattal)

- árajánlat kidolgozás

- weboldal tartalom frissítése, karbantartása

Elvárások

- műszaki végzettség, elektromos ismeretek

- műszaki beállítottság és érdeklődés

- Microsoft Office magas szintű ismerete (word, excel)

- jó kapcsolatteremtő készség

- önálló munkavégzés

- B kategóriás jogosítvány

Előny:

 - hasonló területén szerzett tapasztalat

 -  villamos ipari végzettség (műszerész, villanyszerelő, elektrotechnikus stb)

 - angol nyelvtudás

Munkavégzés helye és ideje:

2071 Páty (Pest megye), Hétfőtől – Péntekig 7.00 – 16.00-ig.

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés. Barátságos környezet, innovatív légkör, fiatalos csapat.

Fényképes önéletrajzot a tolnay.anett@rollergate.hu email címre várjuk, nettó bérigény megjelölésével.

Még nem regisztrált?  Regisztráció
Bejelentkezés
OK
A weboldalon feltüntetett árak az ÁFA-t nem tartalmazzák.